Seul merkezli, Ader Error bir tasarımcı markasından çok daha fazlasını vaat ediyor; sanat ve modayı göz önünde bulunanın ötesine aktarmak için çalışıyor.  Sloganları olan ” gözünden kaçan şeyler”, ölçü dışı ve beklenmedik güzel bir şey yaratmak için sıradan olanı alıp yeniden tasarlamaktaki ilhamı yansıtıyor.

Puma ile ilk koleksiyonlarında Ader Error, RS-0’dan süet platformuna kadar çeşitli Puma siluetlerine eşsiz tasarımlarını gözler önüne sürüyor. Kolaj ile detaylandırma, cesur metin ve logo oyunları ve futro tasarım dilini (gelecek retro-yeni ve eski, modern ve nostaljik bir karışımı)  bu olağanüstü koleksiyonu ile bizlerin beğenisine sunuyor. Gelin bu ilham verici koleksiyona hep birlikte göz atalım.

 

Based in Seoul, Ader Error is more than a designer brand; they are an artist collective, working together to change the landscape of art and fashion. Their motto, But near missed things, is all about finding inspiration in the ordinary – reframing and remixing the mundane to create something unexpected and beautiful.

In their debut collection with PUMA, Ader Error brings their unique sensibilities to a variety of PUMA silhouettes, from the RS-0 to the Suede Platform. Collage detailing, bold text and logo play, and a futro design language (future retro – a mix of new and old, modern and nostalgic) brings this exceptional collection to life. Let’s take a look at this inspiring collection together.

 

 

Gerçekten çok ama çok sevdiğim Ader Error markasının Puma ile işbirliği yaptığını görmek benim için mutluluk verici oldu. Umarım sizin içinde hem eğlendirici hem de bilgilendirici bir yazı olmuştur. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. Sevgiler. 

I really love the bran Adet Error and it made me feel happy to see its collaboration with Puma. I hope this post is both informative and entertaining for you. See you on the new post. XOXO. 

 

 

 

 

One thought on “PUMA X ADER ERROR İŞBİRLİĞİ/ PUMA X ADER ERROR COLLABORATION”

  1. Right away I am ready to do my breakfast, later than having my breakfast
    coming over again to read additional news.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir