Herkese merhaba! Moda dolu bir ayı geride bıraktık ama  sokaklarda gördüğümüz stilleri hâlâ unutmadık. Biz de sizin için Milano’dan, New York’tan, Paris’ten ve Londra’dan ilham verici sokak stillerini bir araya getirdik. Sezon modasına yön veren sokak stillerini hep birlikte inceleyelim.

Hello everyone! We left behind The Fashion month, but we still haven’t forgotten the styles we’ve seen on the streets. We have brought together inspiring street styles for you from Milan, New York, Paris and London. Let’s see the street styles that lead to the fashion of the season together.

MİLANO/MILAN

 

 

 

NEW YORK

 

 

 

PARİS/PARIS

 

 

 

LONDRA/ LONDON

 

Sokak stilleri sizin için kombin yaparken ilham olabilir ve size fikir verip seçimlerinizi kolaylaştırabilir. O yüzden sık sık takip etmenizi tavsiye ederim. Yeni bir yazıda görüşmek üzere. Sevgiler.

Street styles may be a source of inspiration for your daily wearing or choosing dressings for different occasions. Thus, I kindly recommend you to follow street styles of fashion weeks. Hope to see you on the next post. XOXO.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir