Tamam Herkese merhaba! ağustos ayı yavaş yavaş geçip sonbahar yaklaşırken kışlık kıyafetler de yavaş yavaş aklımıza düşmeye başladı. Kadınların en iyi arkadaşı olan ayakkabılar da yazlık versiyonundan kışlık versiyonuna yerini bırakmaya başlayacak. Sonbahar gelmeden sizinle bir hazırlık olarak çizmelere bir göz atalım dedik. Özellikle birkaç yıldır moda olan diz üstü çizmeler bu sene koleksiyonlarda çok yer almasa da bu sene yine sokak modasındaki yerini kaybetmeyeceğe benziyor. Peki bu zarif dizüstü çizmeleri nasıl kombinleyebiliriz? Gelin birlikte göz atalım.

Hello, everyone! as August slowly passes and autumn approaches, we began to think what to wear for fall/winter 2020. Shoes, the women’s best friend, will also begin to relinquish their place from the summer version to the winter version. We thought we’d take a look at the over the knee boots as a preparation before autumn. The over-the-knee boots, which have been fashionable for a number of years in particular, look like they won’t lose their place in street fashion again this year, although they haven’t been featured much in the collections this year. So how can we combine these elegant over the knee boots? Let’s take a look together.

 

1.TRİKO ELBİSELER/KNITWEAR DRESSES

 Triko elbiselerle kombinleyerek kış mevsiminde veya serin sonbahar günlerinde harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.

By combining knitwear with dresses, you can create a great look during the winter season or on cool autumn days.

 

 

2.TİŞÖRT VEYA GÖMLEK ELBİSELER/T-SHIRT OR SHIRT DRESSES

Tişört elbiselerle veya gömlek elbiselerle sonbaharın sıcak günlerinde ve hatta yaz günlerinde bile dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz.

With T-shirt dresses or shirt dresses you can create a remarkable look on the hot days of autumn and even on the summer days.

 

 

3.CEKET ELBİSELER/ JACKET DRESSES

Farklı bir görüntü yakalamak isteyenler farklı bir tercih olarak ceket elbiseler ile diz üstü çizmeleri kombinleyebilirler.

Those who want to capture a different image can combine over-the-knee boots with jacket dresses as a different choice.

 

 

4.KOT PANTOLONLAR/ JEANS

Diz üstü çizmelerin en yaygın giyiliş şekillerinden biri olan kot pantolon üzerine giyilme şekli, günlük kullanım için basit ama şık bir seçim olabilir.

The way over-the-knee boots are worn over jeans, one of the most common combining styles, can be a simple but stylish choice for everyday use.

 

 

5.MİNİ ETEKLER/ MINI SKIRTS

Klasik ama vazgeçilmez olan diz üstü çizme ve mini etek kombini, istediğiniz zaman şık istediğin zaman da spor bir görünüm yakalayarak, her ortamda rahat bir kullanım sağlar.

Classic but indispensable, wearing the over-the-knee boots and mini-skirt together, provide a comfortable use in any environment by creating both a sports look and stylish at any time.

 

Peki siz diz Üstü çizmeler nasıl kombinliyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum. Bir sonraki yazıda görmek üzere. Sevgiler…

How do you combine the over the knee boots? Waiting for your comments. Hope to see you on the next post. XOXO…

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir