Herkese merhaba ve mutlu yıllar! Yeni yıl geldi çattı! Sizler gibi ben de iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyorum ve maalesef bir yaş daha yaşlanıyorum 🙁 Şaka bir yana gelecek yeni yıl umarım hepimiz için güzel bir yıl olur. Hepinizin bildiği üzere yeni yılda hediyeleşmek bir adet ama bazen hediye seçmek zorlayıcı olabiliyor. Bu yazıda hediye seçimini kolaylaştırmak için birkaç alternatif sunmaya çalışacağım. Umarım faydası olur. Hepinizi kocaman öpüyorum. Sevgiler.

Hello everyone and Happy New Year! It is time for a new year and like all of you, I spent a year sometimes with joy sometimes with suffer and now I am getting one age older of course, lol:) I hope, we will have an awesome new year all together. As you know, as a New Year tradition, we buy gifts for each other and sometimes it is hard to decide what to buy. In this post, I would like to make some gift suggestions in order to help you. I hope this post makes it easy for you to choose. XOXO. Lots of love.

İlk seçimimiz L’Occitane’in birbirinden güzel ürünlerinden olacak. Ünlü Fransız kişisel bakım markası, yılbaşı için hazırlamış olduğu birbirinden farklı ve her bütçeye uygun setlerle size mis kokulu bir mutlu yıllar diliyor. Fiyatlar 29,00- 783,00 TL arasında değişiyor. https://www.loccitane.com.tr  adresinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Our first choice will be the awesome products of  L’Occitane. The famous French skincare brand wishes you a happy new year by offering you fragrant sets affordable for each budget as a perfect gift for your beloved ones.  Prices varies between 14,00- 199,00$ 

You may reach the products via https://www.loccitane.com by choosing your country.

Bir diğer seçenek de doğal içerikleri ile cilt dostu mis kokulu ürünler sunan ünlü Fransız markası Yves Rocher. Yılbaşı için hazırlamış olduğu özel hediye setleri, %20, %25 ve %30 indirimleri ve 299,00 Tl üzeri alışverişlerinizde parfüm hediyesi ile sevdikleriniz için her bütçeye uygun güzel hediye seçenekleri sunuyor. https://www.yvesrocher.com.tr/control/main/ adresinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Another option is the famous French skincare brand Yves Rocher, which offers skin-friendly fragrant products with natural ingredients. With special offers and sales, Yves Rocher offers you the opportunity to find the perfect gift for your beloved ones.

Ev dekorasyonuna meraklı sevdikleriniz için H&M ev tekstili ürünleri harika bir seçenek olabilir.   5,99 TL den başlayan fiyatlarla sevdikleriniz için hediye birçok farklı hediye alternatifi bulabilirsiniz. https://www2.hm.com/tr_tr/home.html adresinden ürünlere ulaşmanız mümkün.

H&M home textile products can be a great option for your beloved ones who are interested in home decoration. You may find the best gift offers with really low prices via https://www.hm.com/entrance.ahtml?orguri=%2F

Ev dekorasyonunu sevenler için bir diğer alternatif de İspanyol tekstil devi Inditex’in Zara Home markası olabilir. Mutfaktan, yatak odasına, çocuktan ev tekstiline kadar birçok alternatif sunan Zara Home, sevdikleriniz için hediyeler bulabileceğiniz alternatiflerden biri olabilir. https://www.zarahome.com/tr/adresinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Another alternative for those who like home decoration can be Zara Home, part of the Spanish textile brand Index. Zara Home, offering many alternatives from kitchen decoration to bedroom textile, kids wear to living room textile, can be one of the alternatives where you can find gifts for your beloved ones.  https://www.zarahome.com

 

Gelelim kozmetik sevenlere! Ünlü Fransız markası her sene olduğu gibi bu yıl da hazırladığı yılbaşı koleksiyonları ve indirim seçenekleri ile sevdikleriniz için birçok hediye alternatifi sunuyor. Ayrıca parfüm alışverişlerinizde her 300 TL lik alışverişe 100 TL indirim imkanı da sunuyor.  https://www.sephora.com.tr adresinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

If you would like to buy beauty products for your beloved ones, French brand Sephora offers you many gift alternatives including beauty products, fragrances and tools with special offers and sales. You can reach the products via https://www.sephora.com

Hepinize sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir yeni yıl diliyorum.

I wish you all a happy, healthy, peaceful and profitable new year. XOXO.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir