Susie Bubble olarak tanınan Susie (Susanna) Lau, Mart 2006 da blog yazarlığına başladı. Bloğu, kişisel tecrübelerinden, fikirlerinden ve moda alanında yapmış olduğu Gözlemlemelerinden oluşmaktadır. Lau, Dazed & Confused dergisinin dijital platformu olan Dazed Digital’de 2008-2010 yılları arasında editörlük yaptı. Lau şu anda bir taraftan tam zamanlı olarak kendi bloğu ile uğraşırken diğer yandan hem Coach, Louis Vuitton, Prada, Shiseido ve Topshop gibi markalarla çalışıyor hem de Dazed, The Guardian, Vogue.com, Elle UK, POP ve The Independent gibi basım ve yayım gruplarına da katkı sağlıyor. Düzenli olarak moda sektöründe sosyal medyanın rolü ile ilgili konferanslar veriyor.

Susie, İngiltere doğumlu ama aslen Çinli. Modaya olan sevgisi aslında ailesine ve okuldaki popüler olan insanlara karşı bir isyan olarak başladı ama sonra tam anlamıyla bir tutkuya dönüştü ve bu tutkusu onu duyacak ünlü bir bloggers çevirdi.

Hadi gelin biraz Susie’nin giyim tarzına göz atalım.

 

 Susie (Susanna) Lau, also known as Susie Bubble started her blog Style Bubble in March 2006.  It consists of her widely read thoughts, personal experiences and observations on fashion with a focus on spotlighting young and unknown talent.  Lau became editor of Dazed Digital, the website of Dazed & Confused magazine, from 2008-2010.  Lau now works full-time on her blog and other freelance projects with the likes of Coach, Louis Vuitton, Prada, Shiseido and Topshop and contributing to publications such as as Dazed, The Guardian, Vogue.com, Elle UK, POP, The Independent and The Guardian.  She regularly speaks globally at conferences about the role of social media in fashion and the relationship between print and digital.

She is British Born Chinese by way of Hong Kong . Her love of fashion was initially an act of rebellion against her parents and the ‘popular’ people at school – which then developed into something all consuming and now is her number one passion.

Let’s see the style of Susie Lau.

Umarım severek takip ettiğim Susie Lau sizin de ilginizi çeker. Yeni bir yazıda görüşmek üzere. Sevgiler.

I hope this post in which I tell you one of my favorite bloggers, Susie Lau will be an interesting post for you. Hope to see you on the next post. XOXO. 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir