Herkese merhaba! Hayatımızı tamamen değiştiren Covid-19 ile birlikte modaya olan mesafemiz de bir hayli arttı. Benim gibi  evden çalışanlar artık dışarıda eskisi kadar fazla zaman geçiremiyor. Aktif olarak çalışanlar ise Covid-19 yüzünden mümkün olduğunca çabuk eve gelme derdinde. Ama tüm bunlar görünüşe göre hiçbirimizi online alışveriş yapmaktan alıkoymuyor. Her ne kadar pek fazla kullanma şansımız olmasa da kendimizi mutlu etmek adına giyim ve aksesuar alışverişi yapıyoruz. Hepimizin içinde bu günlerin geçeceğine dair umut var ve işte o günler geldiğinde aldığımız kıyafetleri ve ayakkabıları giyip, çantalarımızı da takıp özgürce dolaşacağımız sokaklar, ön sıralardan izleyeceğimiz moda haftaları ve sevdiklerimize sıkı sıkı sarılacağımız davetler ve festivaller bizi bekliyor. Bize düşen azıcık sabretmek. İnanın her şey güzel olacak. Gelin biraz da ruhumuzu rahatlatıp, bu senenin her şeye rağmen trend olan çantalarına birlikte göz atalım. 

Hello, everyone! Along with Covid-19, which completely changed our lives, our distance from fashion also increased significantly. people who work from home, like me, can no longer spend as much time outside as they used to. And those who actively work are concerned about coming home as quickly as possible because of Covid-19. But all this apparently doesn’t stop any of us from shopping online. Although we don’t have much of a chance to wear what we buy, we shop for clothing and accessories to make ourselves happy. There is hope in all of us that these days will pass, and when those days come, the streets where we will wear the clothes and shoes we bought, put on our bags and walk freely, fashion weeks that we will watch from the front rows, and invitations and festivals that we will hug our loved ones tightly will be waiting for us. Our time will come. It’s up to us to be patient. Believe me, everything will be fine. Let’s relax our soul and take a look at this year’s bags, which are on trend despite everything.

 

YUZEFI

Bu sene çantalarıyla en çok ortalığı sallayan markalarından biri olduğunu düşündüğüm markalardan biri Yuzefi. Şahsen sapında düğüm detayı olan çantası beni benden alan modellerinden. Ayrıca Jacquemus çantalarında olduğu gibi tek sap kullanılmış olması çantayı hem daha kullanışlı, hem de daha harika bir tasarım haline getirmiş. Yuvarlak biçimli bir başka tasarımı ise oldukça dikkat çekici.

One of the brands that I think is one of the most rocking brands with its bags this year is Yuzefi. Personally, the bag with the knot detail on the handle is one of the most creative design fascinated me. In addition, the fact that a single handle is used, as in Jacquemus bags, makes the bag both more useful and a more wonderful design. Another round-shaped design is quite remarkable.

 

 

 

THE SANT

Barselona menşeili The Sant marka çantalar İlkbahar-Yaz Moda Haftasında adeta adım başı moda bloggerlarının elinde gördüğümüz çantalardan oldu. Özellikle de bir büzme ipli çanta olan ve  kişisel eşyaları taşımak için kullanılan geleneksel Japon çantası kinchakudan ilham aldıkları ve  yine “Kinchaku” adını verdikleri çanta en çok tercih edilen çantaları oldu. Yine Froshiki adlı tasarımları da dikkat çeken detaylara sahip.

The Sant bags, originating in Barcelona, were one of the bags we saw in the hands of fashion bloggers step by step during Spring-Summer Fashion Week. Especially since they were inspired by the traditional Japanese bag kinchaku, which is a shrink-drawstring bag and is used to carry personal belongings, and again called “Kinchaku”, the bag became their most preferred bag. Again, their design, called Froshiki, also has remarkable details.

 

 

 

REJINA PYO

Londra menşeili Rejina Pyo marka çantalar yine moda haftalarında çekilen fotoğraflarda en sık gördüğümüz çantalardan biri. Pizza kutusunu andıran ve “Olivia” adını verdikleri çantaları benim de favorilerim arasında. Birden fazla kaşıyıyla farklı kullanım imkanı sağlayan bu çantalar eminim sizin de hoşunuza gidecek. Markanın diğer  çantalarına bakmayı da unutmayalım.

Rejina Pyo bags of London origin are again one of the bags we see most often in photos taken during Fashion Weeks. Their bags, which resemble a Pizza box and are called “Olivia,” are among my favorites, too. I’m sure you’ll like these bags, which provide different usage with more than one scratch. And let’s not forget to look at the brand’s other bags.

 

 

 

 

STAUD

Los Angeles’da kurulmuş Staud markasına ait çantalar, kalitesi ve fiyatıyla bu senenin tercih edilen çantalardan. Staud ağ örgülü çanta tasarımı en çok tercih edilen tasarımlardan oldu. Kova tarzı çantalarıyla öne çıkan Staud, şimdilik bu tarz tasarımlarına devam edecek gibi görünüyor. 

Bags belonging to the Staud brand, founded in Los Angeles, are one of the preferred bags of this year with their quality and price. Staud mesh bag design was one of the most preferred designs. Staud, who stands out with her bucket-style bags, looks like she will continue with her style designs for now.

 

 

COPERNI

Çantalarıyla bu sene kalbimizi çalan bir başka marka ise Coperni. Yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen tasarımlı çantaları yine moda haftalarında influencerların seçimlerinde ilk sıralarda yer alıyor. Bakalım tasarımlarıyla Coperni sizin de gönlünüzü çalacak mı?

Another brand that stole our hearts this year with its bags is Coperni. Round, oval, square and rectangular design bags again take the first place in the selection of influencers during Fashion Weeks. Let’s see if Coperni with his designs will steal your heart.

 

 

A.W.A.K.E. MODE

Londra’da kurulmuş olan Awake Mode farklı çanta dizaynlarıyla moda bloggerlarının gözdesi olan markalardan. Yastık tarzı, yumuşak deri çantaları bizim de gönlümüzü kolayca fethetti. Peki Awake Mode çantaları hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Awake Mode, founded in London, is one of the favorite brands of fashion bloggers with different bag designs. Pillow style, soft leather bags easily conquered our hearts too. So, what do you think of the awake Mode bags?

Peki siz bu çantalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangilerini beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyorum. Yeni yazımızda buluşmak üzere. Sevgiyle kalım.

And what do you think of these bags? Which ones do you like? I’m waiting for your comments. Hope to see you on the next post. XOXO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir